Auktionen er nu slut!
Auktionen sluttede: 19/01/2017 23:00

Sælger informationer
Sælger bor i postnummer 7800.

Højestbydende: Ingen
Startpris:
DKK 20,00
Bud (0)

Gennemskåret ankerplade til forhjul. Fremstillet af kasserede dele hos Fisker & Nielsen. Se DEF stemplet ind i delen.

Dele af en hel demonstrationsmodel.

Spørgsmål og Svar

Der er ingen spørgsmål til denne auktion!